Projekt Zdrowie Łowicz
Umów się na wizytę

Placówki

Absolwentka żywienia w zdrowiu i chorobie Uniwersytetu Jagiellońskiego. Tytuł magistra uzyskała w 2013r. Ciągle żądna wiedzy ambitnie pogłębia ją na licznych kursach i ogólnopolskich konferencjach. Obecnie kontynuuje swoją edukację na kierunku psychodietetyka, aby jeszcze mocniej zmotywować swoich pacjentów do walki z nadwagą i otyłością. „Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” Konfucjusz – to jej życiowe motto. Nie zmieniłaby swojej pracy na żadną inną, spełnianie marzeń o zdrowiu i szczupłej sylwetce jest jej największym wynagrodzeniem i dodaje jej skrzydeł. Kocha jeść dzięki czemu rozumie swoich pacjentów w walce z kilogramami. Miłośniczka biegania, szczególnie zimą.

Odchudzanie pod czujnym okiem Pani Justyny zaowocowało nie tylko spadkiem wagi, ale również lepszym samopoczuciem i poprawą wyników badań.

Michał

Pełen profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie i miła atmosfera w gabinecie sprawiają, że odchudzanie wcale nie jest trudne.

Aleksandra

Zdecydowanie polecam. Pani Justyna posiada szeroką wiedzę i cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania. Co ważne będąc na diecie jadłem smacznie i do syta.

Paweł

Dzięki wiedzy i wsparciu Pani Justyny nie ma rzeczy niemożliwych. Będąc na diecie nie trzeba spędzać całego dnia w kuchni, ponieważ proponowane dania są łatwe i szybkie do przygotowania. Polecam gorąco:)

Agnieszka

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy